Gaziantep Web Tasarım Hizmeti

Gaziantep, organize sanayisi ile iş dünyası açısından oldukça önemli bir şehir olup birçok büyük şirketin hem ulusal hem de uluslararası hizmet vermesine olanak sağlamaktadır. Böyle bir durumda da Gaziantep web tasarım hizmeti; yerel, ulusal ve uluslararası hizmet veren birçok şirketin en çok aradığı hizmet olarak öne çıkmaktadır.

Günümüzde web sitesi olmayan şirket sayısı oldukça azdır çünkü artık tüm iş dünyası dijitaldeki yerini almış ve dijital dünyada da potansiyel müşterilerini ve muhtemel iş birliklerini kazanmaya çalışmaktadır. Bunu sağlamanın en temel yolu da bir web sitesinden geçmektedir. Ancak özellikle kurumsal kimliğe sahip ve markalaşmayı hedefleyen şirketlerin sahip olmaları gereken web siteleri tasarım açısından da bu şirketlerin kurumsal kimliğini ve markasını yansıtacak kalitede olmalıdır.

Ayrıca web tasarım alt kategori olarak kurumsal web tasarım, e-ticaret web tasarım gibi kategorilere ayrıldığından Gaziantep’te web tasarım hizmeti arayanların arasında Gaziantep kurumsal web tasarım ve Gaziantep e-ticaret web tasarım gibi hizmet arayışı içinde olanlar da bulunuyor ve bu arayışa yönelik de hizmet verebilecek bir kapasite söz konusu olmalıdır. Bunun için hizmet veren Gaziantep web tasarım firmaları ya da diğer tabiriyle Gaziantep web tasarım şirketleri var olduğu gibi ayrıca benim gibi Gaziantep web tasarım uzmanları da bulunmaktadır.

Eğer Gaziantep web tasarım hizmeti arayanlar arasında yer alıyorsanız Gaziantep kurumsal web tasarım ya da Gaziantep e-ticaret web tasarım gibi alt web tasarım hizmetleri fark etmeksizin benimle iletişime geçerek detaylı bilgi ve hizmet alabilirsiniz.

Gaziantep Web Tasarım Hizmeti Kapsamında Neler Var?

Gaziantep web tasarım hizmeti kapsamında yalnızca ortaya bir web sitesi çıkacağını düşünmek hatalı olacaktır çünkü web tasarım hizmetinin arka planında çok daha fazlası yer almaktadır. Öncelikle web tasarım hizmeti kapsamında şu bilgiler ve alt hizmetler de otomatik olarak hem hizmet olarak hem de yönetim olarak devralınacaktır:

 • Domain (Alan Adı) Yönetimi
 • Hosting veya Sunucu Yönetimi
 • Kurumsal E-Posta Yönetimi
 • Veri Güvenliği Yönetimi
 • Alt Yapı Güncelleme Yönetimi

Sadece yukarıdaki alt hizmetler dahi web tasarım hizmetini çok önemli bir seviyeye taşımaktadır çünkü bu bilgiler ve bu bilgilerle birlikte alınan hizmetler bir şirketin dijital alanda en önemli verileridir. Sadece bu hizmetlerin en sorunsuz şekilde alınamaması dahi ileride ciddi sorunlar ortaya çıkaracaktır. Bu bilgiler doğrultusunda ayrıca ilgili sitenin hem bu önemli verilerinin güvenli bir şekilde korunması gerekmektedir.

Bu alt hizmetlerin dışında ortaya çıkarılacak olan web sitesi tasarımının hizmeti alacak olan markanın ya da şirketin kurumsal kimliğini, renklerini, tasarım çizgisini en iyi şekilde yansıtması ve siteyi ziyaret eden bir ziyaretçinin o sitenin hangi markaya veya şirkete ait olduğunu çok net bir şekilde anlaması gerekir. Çünkü web tasarımı da tıpkı logo gibi ilgili şirketin veya markanın kimliğine ait bir parça olmalıdır.

Bunların dışında bir web tasarım hizmetinde mutlaka olması gereken alt hizmetler ise şunlardır:

 • Özgün Tasarım Planlaması (UI/UX),
 • %100 Güvenli ve Güncellenebilir Alt Yapı,
 • SSL Güvenlik Sertifikası ile Web Sitesinde Güvenli Gezinme İmkânı,
 • %100 SEO Uyumluluğu,
 • Sitenin Türüne Göre Eksiksiz Modüller,
 • Blog Alt Yapısı,
 • Google Core Web Vitals Uyumluluğu,
 • Webmaster Araçlarına Entegrasyon Uyumluluğu.
 • Kullanışlı ve Sorunsuz Yönetim Paneli.

Gaziantep Kurumsal Web Tasarım Hizmeti

Gaziantep kurumsal web tasarım hizmeti, adından da anlaşılacağı üzere en çok kurumsal şirketler tarafından aranan bir hizmettir ve temelde amaç kurumsal web sitesi tasarımı hizmeti alarak hizmeti alan kurumsal firmanın kurumsal kimliğini, ürünlerini, hizmetlerini ve kurumsal bilgilerini en iyi şekilde anlatacak web sitesi sahibi olmasıdır.

Web tasarım denildiğinde en çok aranan web tasarım hizmeti kurumsal web tasarım hizmetidir çünkü bir web sitesi tasarımı hizmetine en çok ihtiyaç duyacak olan grup kurumsal şirketlerdir. Aslında web tasarım hizmeti genel olarak kurumsal web tasarım hizmetini de kapsamaktadır ancak yine de kurumsal şirketler kurumsal web tasarım olarak arama yapmayı, web tasarım hizmeti veren şirketler de kurumsal tasarım hizmeti adıyla hizmet vermeyi tercih edebilmektedir. Kurumsal web tasarım hizmeti terimi de bu şekilde ortaya çıkmıştır.

Gaziantep E-Ticaret Web Tasarım Hizmeti

Gaziantep e-ticaret web hizmeti, Gaziantep’te yerleşik olup e-ticaret dünyasındaki yerini alarak online satışlarına hızla başlamak isteyen şirketlerin en çok aradığını hizmettir.

E-ticaret dünyasına girebilmenin alternatif bir yolu Trendyol, Hepsiburada gibi pazaryerlerinde hesap açıp ürünleri listelemektir ancak e-ticarette esas başarıyı, markalaşmayı ve satış potansiyeli her geçen gün arttırmayı sağlayacak olan bir e-ticaret web sitesi kurmak ve SEO, dijital pazarlama gibi çalışmalar ile birlikte siteyi desteklemektir. Bu sayede şirketlerin e-ticaret dünyasında, kendi sektörlerinde zirvede yer almaları mümkün olacaktır.

Ek olarak e-ticaret danışmanlığı hizmeti alarak da e-ticaret dünyasında e-ticaret web tasarım hizmeti dahil tüm e-ticaret faaliyetlerini profesyonellere emanet ederek kısa zamanda güzel sonuçları alınması mümkündür.

Gaziantep Web Tasarım Paketleri Nelerdir?

Tüm Türkiye hatta dünyada olduğu gibi Gaziantep’te de Gaziantep web tasarım paketleri adı altında satışı yapılan hazır web tasarım paketleri bulunmaktadır. Hatta bu paketler site türüne göre Gaziantep e-ticaret web tasarım paketleri, Gaziantep kurumsal web tasarım paketleri gibi ayrıca kategorilere ayrılmıştır ve bu paketler içinden seçilecek olan bir paket ile geneli hazır olan bir web sitesine kavuşmak çok kısa sürecektir ancak hazır web tasarım paketlerini hiçbir şekilde tavsiye etmediğim gibi hiçbir şekilde de hazır web tasarım paketleri sunmamaktayım.

Hazır web tasarım paketlerinde sunulan web siteleri genel anlamda hem belli bir standardın üzerine kurulu olduğu için kısıtlı düzenleme imkânına sahip olacak hem de tasarım sınırları belirli olacaktır. Bunun yanında sitenin alt yapı olarak diğer tüm hazır web tasarım paketi seçen şirketlerle birebir aynı alt yapıya sahip olması kopya içerik ve site riskini arttırabileceği gibi veri güvenliği konusunda da sorunlar çıkarabilecektir.

Pekçok firma özellikle bütçe noktasında bu hazır web tasarım paketlerine yönelse de tüm şirketlere birebir kendilerine özel bir web tasarım hizmeti almalarını tavsiye etmekteyim. Çünkü işin sonunda sadece sözde var olan ve işlevsel olarak hiçbir katkısı olmayan web sitesi sahibi olunacaktır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp