Hakkımda

Kurumsal iş dünyasında yer aldığım 10 yılı aşkın süre içerisinde araştırmacı, meraklı ve öğrenme isteği hiçbir zaman azalmayan biri olarak marka yönetimi, dijital pazarlama, reklamcılık, bilişim, dış ticaret gibi pek çok alanda çözümler üretip danışmanlık hizmeti sundum ve sunmaya devam ediyorum.

Çocukluğunda en büyük zevki reklam izlemek olan ve televizyonda yayınlanan reklam kuşaklarını gözünü kırpmadan izleyip kanal değişince kıyametleri koparan biriyken elbette ileride mesleğimin bu sektörden olacağını tahmin edemezdim. Ne zaman ki bilgisayarlarla tanışıp haşır neşir olmaya başladım, meslek hayatım da yavaş yavaş şekillenmeye başladı.

Yalnızca bilgisayarlarla haşır neşir olmak bana yetmeyince ve lise yıllarımdan sonra ilk yaptığım meslek olan fotoğrafçılığın da etkisiyle grafik tasarım ve web tasarım konularına eğilip, sonrasında sosyal medyanın reklam ve pazarlama gücüyle tanışıp, zamanla birçok konuda kendimi geliştirip ve bıkmadan usanmadan sürekli yeni şeyler öğrenmeye çalışmamla ortaya profesyonel işler çıkarabilmeyi başardım.

İnternet sitemde yer alan tüm hizmetlerde mutlak bir uzmanlığım ve bilgim var ancak hem daha verimli olabilmek hem de daha hızlı çözümler sunmak için her bir alanda alanının uzmanı kişilerle ve şirketlerle çalışmaya başlayıp bu alanlarsa çözümlere ve hizmetlere ihtiyaç duyan şirketlere profesyonel hizmetler sunmaya başladım.

Buraya kendimle alakalı A’dan Z’ye her şeyi yazarak sıkıcı bir biyografik bırakmak istemediğim için eğer beni yakından tanımak ve hizmet almak istiyorsanız İletişim sayfasında yer alan formu hızlıca doldurup göndererek benimle iletişim kurabilirsiniz.